Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie

* Pola wymagane
Gdzie kupić?

Waryński Hydraulika Szybkozłącza hydrauliczne Uchwyty EURO Push-Pull

Uchwyty EURO Push-Pull

 

Pojedyncze oraz podwójne uchwyty dedykowane są do szybkozłączy hydraulicznych EURO Push-Pull firmy Waryński. Jest to komfortowe rozwiązanie, które chroni układ hydrauliczny w przypadku jego niezamierzonego "zerwania" (np. odjazd ciągnika bez odczepienia hydrauliki podłączonej do maszyny).

 

Gniazdo szybkozłącza montuje się do uchwytu na sztywno zabezpieczając je pierścieniami Segera. Dzięki temu mechanizm Push-Pull doskonale zabezpiecza przed pęknięciem, zerwaniem przewodu hydraulicznego i utratą oleju.

 

 

Uchwyty do szybkozłączy hydraulicznych Euro Push-Pull Waryński

 

Wyciek wielu litrów oleju hydraulicznego, powyrywane przewody, uszkodzone szybkozłącza hydrauliczne i przede wszystkim strata cennego czasu… Jak tego uniknąć?

 

Rozwiązanie jest proste.

Wystarczy zastosować szybkozłącze hydrauliczne gniazdo EURO PUSH-PULL Waryński wraz z dedykowanymi uchwytami do szybkozłączy firmy Waryński.

Część ruchomą gniazda szybkozłącza montuje się do uchwytu na sztywno zabezpieczając je pierścieniami Segera. Jest to komfortowe rozwiązanie, które chroni układ hydrauliczny w przypadku jego niezamierzonego "zerwania".

 

Należy pamiętać, że uchwyt wymaga przykręcenia na sztywno w odpowiednim i wygodnym dla użytkownika miejscu, natomiast gniazdo szybkozłącza musi być przykręcone do ciągnika za pośrednictwem elastycznych przewodów hydraulicznych.