Skontaktuj się ze mną

Zapraszam do zadawania pytań. Potrzebujesz porady?
Wypełnij formularz lub zadzwoń pod numer +48 507 732 829

Podaj swój adres e-mail lub telefon abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie

* Pola wymagane
Gdzie kupić?

TEGER Narzędzia ogrodnicze TEGER Ogród TEGER Siekiery TEGER

Siekiery TEGER

Siekiery TEGER to szeroka gama narzędzi niezastąpionych przy rąbaniu drewna na opał i rozłupywaniu pni drzew. Specjalna geometria ostrza lekki wytrzymały trzonek z tworzywa fiberglass i idealne wyważenie siekiery to gwarancja komfortu pracy.

 

 

Komfort użytkowania
Trzonek został wykonany z lekkiego i trwałego tworzywa FiberGlass, będącego kompozytem włókna szklanego. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, siekiera jest nie tylko lekka , ale też wytrzymała. Nie podlega działaniu warunków atmosferycznych, w tym wilgoci, co sprawia, że będziesz mógł z niej korzystać przez długie lata. Na komfort użytkowania wpływa również optymalny kształt ostrza oraz jego odpowiednie wyważenie, która zapewni Ci wydajną pracę.

Bezpieczeństwo
Antypoślizgowa rączka gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Specjalnie wyprofilowane zakończenie trzonka zapobiega wyślizgnięciu się siekiery. Pełną kontrolę podczas pracy zyskujemy dzięki chropowatej strukturze rączki. Jej duży obszar umożliwia pełniejszy chwyt siekiery, pozwala także na długotrwałą pracę bez odcisków. W zestawie znajduje się ochraniacz, który chroni ostrze podczas przenoszenia i przechowywania.

Najwyżej jakości materiały
Niewątpliwym atutem siekiery TEGER jest ostrze, jest nie tylko ostre, ale także precyzyjne. Dodatkowo zastosowano nieprzywierającą powłokę na głowicy, która zmniejsza tarcie, ułatwiając pracę. Powłoka chroni ostrze przed korozją. Głowica i trzonek są połączone metodą wtryskową, co gwarantuje stabilność ostrza, a Tobie zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.